600 Ego Flex light

ART.NR. BESKRIVNING
1. 70204 600 Plastarm
2. 70206 Lock för plastarm 600
3. 970005 Spax 3*16mm
4. 999354 Mutter fyrkants M10
5. 999360 Insatsgänga M8
6. 970008 Stoppskruv M8*16 Plast
7. 970003 Räffelpinne 4*55
8. 970004 Räffelpinne 6*55
9. 70207 600 Ratt
10. 70224 600 Justeringsstång
11. 970006 Plugg 600 Armstöd
12. 70205 600 Spärr
13. 970007 Tryckfjäder 600 Armstöd
14. 80090 Svängfäste 600
15. 999368 Tallriksfjäder 8,2*16*0,9
16. 999367 Låsmutter M8
17. 997909 Bult M8*60
18. 999370 Friktionsbricka 50
19. 70349 Plåt 600
20. 999397 Skruv M8*25
21. 70012 Dyna D
22. 999527 Spax 4*25