310 Ergo Comfort

ART NR. BESKRIVNING
1. Kontakta Oss  Stolsfäste
2. 70163  Plastarm 310
3. 70267  Låg ratt
4. 999357  Stoppskruv M8*30
5. 70269  310 Taggad
 låsbricka
6. 70272  310 Taggad led
7. 999356  O-Ring
8. 999360  Insatsgänga M8
9. 80012  310 T-list
10. 993355  Insexskruv M8*35
11. 999528  Bricka 9*18*1.5
12. 999355  Vagnsbult M8*45
13. 70266  310 Hög ratt M10
14. 70591  Gängad M10 Stav
15. 999354  Fyrkansmutter M10
16. 71027  Länkarm zink 310
 (Tapp)
17. 70268  310 Täckbricka
18. 993318  Bult m. fläns M8*12
19. 999366  Insexskruv M8*35
20. 999367  Låsmutter M8
21. 999365  M6*14 Torx
22. 71028  Gångjärnsled zink
 310 (Torn)
23. 999351  Stoppskruv M10*40
24. 70016  Dyna C Höger
70017  Dyna C Vänster
25. 81077  Skena till dyna C
26. 999353  Spax 4*25
27. 999352  Spax 4*10
 
16-18,23. 80164 Länkarm zink 310 (Tapp) Komplett
19-22. 80165 Gångjärnsled zink 310 (Torn) Komplett
16-23. 80166 310 Torn & Tapp Komplett
3-4. 80232 Låg Ratt inkl. Stoppskruv M8*30
3-12. 80669 Dynadapter 310 komplett Höger
81231 Dynadapter 310 komplett Vänster
6-10. 80228 Dynadapter 310