2000ES Ergo Flex

ART.NR BESKRIVNING ART.NR  BESKRIVNING ART.NR  BESKRIVNING
1. 970016 Br. Starlock 8mm 11. 999379 Skevad fjäderbr. M10 20. 970031 Låsmutter Metall M8
2. 80251 Nedre gasfjd.fst M10 12. 999380 Låsmutter Nylock M10 21. 999368 Tallriksfjäder M8
3. 970032 Gasfjäder 13. 80023 Bakre arm; hö 22. 80688 Stål T
4. 70194 Övre gasfjäderfst 80024 Bakre arm; vä 23. 993104 Vagnsbult M8*25mm
5. 70196 Rostfri nit 14. 970030 Ratt M8*15 24. 80073 Stålvinkel
6. 70097 Pinne 4*20mm 15. 970009 Skevad fjäderbr. M8 25. 993025 Bult M8*20mm
7. Kontakta oss Nedre fäste 16. 997909 Bult M8*60mm 26. 999369 Stopskruv M8*10mm
8. Kontakta oss Övre fäste 17. 999370 Friktionsbr. 50mm 27. 80133 Glidlist
9. 70354 Friktionsbr. 70mm 18. 80026 Främre arm; kort 28. 80591 Dyna E inkl. skena; hö
10. 970033 Vagnsbult M10*30mm 19. 80083 Utskjut 110mm 80939 Dyna E inkl. skena; vä