2000 Stabil Ergo FlexSprängSkiss Stabil

ART.NR BESKRIVNING ART.NR  BESKRIVNING ART.NR  BESKRIVNING
1. 970016 Br. Starlock 8mm 11. 999379 Skevad fjäderbr. M10 20. 999377 Zinkvred M12
2. 80251 Nedre gasfjd.fst M10 12. 999380 Låsmutter Nylock M10 21. 990516 Insex M8*25
3. 970032 Gasfjäder 13. 80023 Bakre arm; hö 22. 80049 Klämfäste
4. 70194 Övre gasfjäderfst 80024 Bakre arm; vä 23. 80092 Klämfäste gängad
5. 70196 Rostfri nit 14. 970030 Ratt M8*15 24. 80036 Glidlist
6. 70097 Pinne 4*20mm 15. 970009 Skevad fjäderbr. M8 25. 999369 Stoppskruv M8*10
7. Kontakta oss Nedre fäste 16. 997909 Bult M8*60mm 26. 80591 Dyna E inkl. skena; hö
8. Kontakta oss Övre fäste 17. 999370 Friktionsbr. 50mm 80939 Dyna E inkl.skena; vä
9. 70354 Friktionsbr. 70mm 18. 80022 Främre arm; Lång
10. 970033 Vagnsbult M10*30mm 19. 81271 Överdel stabil; hö
81272 Överdel stabil; vä